Ersağ’a Nasıl Üye Olabilirim

ERSAĞ’a üye olmak için, öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız ve kendinize bir sponsor seçmeniz gerekmektedir.

Sponsor (Üye) ne demektir?

Sizden önce başka bir sponsor aracılığı ile ERSAĞ’a üye olmuş ve ERSAĞ’dan ürün alarak kariyer yapmış kişi demektir.

Sponsora neden ihtiyacım var?

Ersağ ürünleri bitkisel ürünlerdir. Sponsorların tavsiyeleri ile kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde iyi bir sonuç alamazsınız ve ERSAĞ ürünlerini bir daha kullanmak istemezsiniz. Oysaki ürünleri doğru kullandığınız takdirde tahminlerinizin üzerinde sonuçlar alacaksınız.

Peki ERSAĞ’a üyelik için ne kadar ücret ödemem gerekiyor?

ERSAĞ’a üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olduğunuzda yapacağınız her 100-TL ve üzeri alışverişinize 1 ürün hediye ve kargo ücretsizdir. 150-TL’lik alışverişinize 3 ürün hediye, 200-TL lik alışverişinize de +1 ürün hediyedir. Ayrıca ay içinde çıkan kampanyalar ile 150-TL’lik alışverişe bazen 4 ürün genelde de 5 ürün hediyedir. Her 200-TL lik alışverişinize de +1 ürün hediyedir.

ERSAĞ’a üyeliğim ne zaman silinir?

ERSAĞ’a üye olduktan ve 100-TL’lik ürün aldıktan sonra üyeliğiniz hiçbir şekilde silinmez. ERSAĞ’a üye olup ay sonuna kadar en 100-TL’lik alışveriş yapmazsanız ay sonunda üyeliğiniz silinmektedir.

Peki ERSAĞ’a nasıl üye olabilirim?

ERSAĞ’a üye olmak çok basittir. Öncelikle yapmanız gereken kendinize doğru bir sponsor seçmektir. Doğru sponsor seçmediğiniz takdirde sponsorlarınız sizinle ilgilenmeyecek, ürünler veya kariyer hakkında sizi doğru yönlendirmeyecektir.

Sponsoru seçtikten sonra http://www.ersag.com.tr/account.asp…adaresine bulunan sözleşmeyi okuyup onaylayınız. Devam et butonuna bastığınızda karşınıza üyelik formu çıkacaktır. Üyelik formunun üstünde bulunan Sponsor Numarası bölümüne seçtiğiniz sponsorun numarasını yazınız ve ardından Numarayı Kontrol Et butonuna tıklayınız. Seçtiğiniz sponsora ait bilgiler sayfaya gelecektir. Doğru sponsor seçmeye özen gösteriniz. Seçtiğiniz sponsorları değiştiremezsiniz.

Sponsor bilgilerini doğru girdikten sonra altında bulunan kimlik, kişisel bilgiler ve hesap bilgilerini düzgün bir şekilde ve büyük harflerle doldurunuz. Sonra sağ alt köşede bulunan Ekle butonuna basınız. İşlemleri doğru yaptıysanız size Üye Numarası verecektir. Bu numarayı kaybetmeyiniz. Bu numara sizin ERSAĞ Üye Numaranız olup üyelik bilgilerinize bu numara ile ulaşacak ve bu numara ile giriş yaptıktan sonra alışveriş yapacaksınız.

Ali ŞIK

Sponsor Numaram: 1103671

0537 983 0611